Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > O Bílichovu

O BÍLICHOVU

Kladenský deník

Kladenský deník.png

Kladenský deník.png

 

Slánské listy 13.12.2012

Slánské listy 13.12.2012

Kladenský deník

Kladenský deník

KLADENSKÝ - deník.cz

starosta Kladensky denik

KLAUN KRISTYÁN

KLAUN KRISTYÁN

http://klaunkristyan.webnode.cz/kniha-navstev/

KLADENSKÝ - deník.cz

Sháníte práci? Přeptejte se na obecním úřadu

Kladno - Úřad práce v Kladně uspořádal pracovní setkání se starosty. Cílem bylo seznámit je s možnostmi zaměstnávat lidi nejen z jejich obcí. Akce se zúčastnilo šestasedmdesát starostů ze sta.

http://kladensky.denik.cz/zpravy_region/shanitepracijdetenaurad20110204.html

KLADENSKÝ - deník.cz

Bílichov: V obci bude lampionový průvod

U příležitosti svátku sv. Martina se v sobotu 13. listopadu uskuteční v Bílichově na Slánsku lampionový průvod. Sraz je naplánován v 17 hodin před budovou obecního úřadu. Trasa průvodu: od úřadu po Drahách přes Habeš ke křížku a zpět k úřadu. Zde bude na každého účastníka čekat tradiční martinské občerstvení a legenda o sv. Martinovi. Každý by si měl přinést lampion. Akce bude pokračovat od 20 hodin zábavou, na které bude hrát k tanci i poslechu pan Běloušek

http://kladensky.denik.cz/kratce_region/770488.html

UŽ JE TO TADY! JEDEME NA CHMEL

Kladensko - V úterý začali brigádníci společně se zaměstnanci Agros Vraný česat zelené šištičky bez nichž by nebylo pivo

http://kladensky.denik.cz/podnikani/chmel20100823.html

SRAZ RODÁKŮ 2010

http://kladensky.denik.cz/kultura_region/bilichivslavil20100809.html

Napsalo se o nás I.

Ve Slánských listech č. 21 ze dne 17.10.2000 se psalo o naší obci v cyklu "Putujeme po vesnicích". Zároveň zde vyšel i článek "O Bilichovských strašidlech". Autorem obou článků je p. Libor Dobner.

Ve Slánských listech č. 22 ze dne 31.10.2000 vyšlo pokračování cyklu "Putujeme po vesnicích" a to s podtitulem - nad slokami bilichovské hymny (autor p. Zdeněk Tvrdek). Současně s tím byl uveřejněn článek "O údolí zvaném V Gothardě" (autor p. Libor Dobner).

A o dva roky později opět p. Libor Dobner zmínil Bílichov ve Slánských listech č. 18 ze dne 17.9.2002 a to článkem "Panny v kameni zakleté".

Celé články najdete níže.